163040246 128608399269625 1538684182624576779 n

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Nagradzanie bez zobowiązań

Każdy kto płacił za tankowanie samochodu, zapewne nie raz słyszał rzucone mimochodem przez kasjera - kartę na punkty proszę. Sieci paliwowe nagradzają swoich lojalnych Klientów od tak dawna i w tak masowej skali, że pytanie o uczestnictwo w nim stało się niemal retoryczne. Ich sukces skłonił innych uczestników rynku, aby również nagradzać lojalnych Klientów. Niemal każdy sklepik ma program lojalnościowy ale nie sposób przecież nosić ze sobą dziesiątek kart dla każdego z programów. Dobrowolne „rezygnowanie” z konkurencyjnych ofert aby nie tracić gromadzonych punktów, jest też bardzo niekomfortowe.

o-programie obrazek-logo

Jest jednak program lojalnościowy w Podkarpackim Banku Spółdzielczym, który nie ma żadnej z tych wad. Na nagrody „pracujemy” płacąc za tankowanie auta gdzieś na świecie, albo za pralkę w Internecie. Za kupiony worek ryżu, lub za ciuszek w Paryżu. Można rymować bez końca, bo na nagrody zarabiamy zawsze i wszędzie płacąc za cokolwiek - bez wyjątku. Nie musimy więc być lojalni wobec żadnego sklepu, żadnej sieci, a nawet …żadnego kraju! Wystarczy że będziemy płacić własną kartą, którą i tak posługujemy się na co dzień.
Program PLUS STREFA PBSbanku (bo o nim mowa), nagradza nie tylko każdą transakcję dokonaną jego kartą płatniczą. Uczestnik programu zyskuje też dodatkowe punkty za korzystanie z wybranych produktów Banku, jak np. założenie lokaty terminowej, umowę kredytową, lub inne aktywności ( na przykład udział w badaniu czy ankiecie). Nawet polecenie Banku znajomym jest premiowane! Gromadzone punkty wymieniane są na nagrody, które wybiera się z katalogu dostępnego w serwisie www Programu. Zgromadzone punkty można też zamienić na pieniądze i przekazać je na cele charytatywne.

Uczestnictwo w programie nie generuje absolutnie żadnych kosztów, przynosząc jedynie realne korzyści. Nie stawia też swoich uczestników w niekomfortowej sytuacji, bo nie wymusza żadnych nowych zachowań konsumenckich – punkty na koncie gromadzą się automatycznie wraz z każdą płatnością kartą i jedyne o czym musi pamiętać uczestnik programu to fakt, że … w nim uczestniczy. Ale zgromadzone punkty na pewno nie przepadną, więc po pewnym czasie wartość nagród może nas mile zaskoczyć!
Przystąpienie do programu jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na stronie banku i kliknąć na nadesłany link aktywacyjny. Skoro więc to nic kosztuje, a przynosi realne korzyści, to dlaczego nie skorzystać?