163040246 128608399269625 1538684182624576779 n

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Kieszonkowe, które uczy. PBSbank uczy podstaw zarządzania swoim kieszonkowym

Trzynastolatki nie zarabiają. Osiemnastolatki, nawet jeśli pierwszą pracę mają już za sobą, to zwykle ich wynagrodzenie … wymaga szczególnej troski. Dlatego jedni i drudzy potrzebują pewnego i bezpłatnego narzędzia do zarządzania swoimi skromnymi budżetami, aby żadnej złotówki nie tracić na niepotrzebne opłaty. Dla nich PBS stworzył darmowe narzędzie służące do gospodarowania ich skromnymi zasobami, uczniowskie konto żółte.

żółte


To konto osobiste, które nie tylko pozwala bezpiecznie gromadzić pieniądze, ale zaopatrzone jest we wszystkie funkcjonalności znane z „dorosłych” kont.
Bezpłatnie wpłaty i wypłaty gotówkowe, bankowość elektroniczna, krajowe przelewy internetowe, dostęp do usługi biometrii, umożliwiającej wypłatę gotówki bez użycia karty płatniczej w bankomatach PBSBank, wypłaty z ponad 4100 bankomatów w Polsce i karta zbliżeniowa Visa Electron PBS Junior za JEDEN złoty miesięcznie! Bo wszystkie dzieci są nasze, ale te które trafią do naszej rodziny, mogą liczyć na jej pomoc i opiekę.

(link do produktu https://www.pbsbank.pl/zolte-konto-dla-juniora)