163040246 128608399269625 1538684182624576779 n

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Bal w PWSZ

SANOK / Jak co roku, w dniach 8-9 luty 2016 r. studentki z Koła Naukowego Młodych Pedagogów wraz z opiekunem, mgr Patrycją Pater, zaprosiły przedszkolaki na zabawę karnawałową. W tym roku zainteresowanie było tak duże, że w ciągu dwóch dni zabawiały one aż 90 dzieci z trzech przedszkoli - Przedszkola Niepublicznego im. ks. Prałata Józefa Jakieły w Tarnawie Dolnej, Przedszkola Niepublicznego im. ks. Prałata Józefa Jakieły Filia w Zagórzu oraz Przedszkola Samorządowego Nr 3 w Sanoku. Tym razem przedszkolaki gościły w Krainie Lodu.

12695381 1985890194970432 1817067265 o

Zabawę poprzedziły miesiące intensywnej pracy, ponieważ cała dekoracja została własnoręcznie wykonana przez studentki. Począwszy od gwiazdek podwieszanych pod sufitem, pięknych malunków przedstawiających bohaterów z bajki, po zamek i drewniany most, a także całą kolonię bałwanków zrobionych ze styropianowych kubków. Dzięki samodzielnie wykonanym ozdobom zabawa nabrała magicznego uroku, co podkreśliły kolorowe światła wypożyczone z zasobów Uczelni.

Nad oprawą muzyczną czuwali: mgr Robert Handermander oraz studenci Wioletta Potoczna oraz Bartek Pietrzak. Warto podkreślić, że piękne wykonanie głównej piosenki Mam tę moc przez panią Wiolę dodało pozytywnej energii do wspaniałej zabawy.

Nad przebiegiem zabaw tanecznych czuwały studentki Kinga Rudy, Karolina Czerniewicz, Edyta Dydek, Agnieszka Dereń, Diana Targowska, Sylwia Hanus oraz Wioletta Potoczna. Przygotowały one nie tylko tańce, ale także gry i zabawy, które pozwalały przedszkolakom odetchnąć i nabrać sił do dalszych igraszek. Nie możemy tutaj zapomnieć także o studentkach Julianie Serwaczak, Marii Świetlickiej i Justynie Chorążak, które pracowały przy tworzeniu dekoracji.

Wspaniałą atrakcję przygotowali także przedstawiciele Zakładu Ratownictwa Medycznego Uczelni, którzy uczyli dzieci pierwszej pomocy. Najmłodsi mieli okazję, by dowiedzieć się, jak należy zareagować w sytuacjach trudnych, jak przebiega resuscytacja krążeniowo-oddechowa oraz w co wyposażony jest plecak prawdziwego bohatera. Na koniec dzieci dostały opaski i naklejki odblaskowe, by zadbać o ich bezpieczeństwo po zmroku.

Przedszkolaki po znakomitej zabawie otrzymały poczęstunek, który został przygotowany przez Piekarnię Jadczyszyn oraz Piekarnię Iresta. Sponsorom bardzo serdecznie dziękujemy.

foto: Estera Matusiak, nowe media, reklama, kultura współczesna PWSZ Sanok

PWSZ Sanok

foto: TUTAJ