163040246 128608399269625 1538684182624576779 n

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Promocja książki "Niczego nie żałuję. Wspomnienia"

Ostatnio PWSZ Sanok gościła Czesławę Kurasz w związku z promocją jej najnowszej książki pt.:,,Niczego nie żałuję. Wspomnienia."

2. Aula ze studentami i goscmi. Promocja ksiazki Niczego

Kobieta niezwykła. Wieloletnia księgowa, prezeska spółdzielni GS Bukowsko, starościna Powiatu Sanockiego, założycielka Uniwersytetu Trzeciego Wieku w PWSZ i wolontariatu w Sanoku
i wreszcie mama, dorosłych dziś już sześciorga dzieci, babcia stadka wnucząt. Wspomnienia są zapisem kilkudziesięciu lat życia autorki, jej działalności społecznej, w trudnych latach powojennych i PRL-owskich. Pomagała i wciąż pomaga radą i dobrym słowem innym. Jak mówiła w wywiadzie, energii do nieustającej pracy zawsze dodaje jej rodzina i wiara. Bogato ilustrowaną archiwalnymi fotografiami książkę wydała Oficyna Wydawnicza Miejskiej Biblioteki Publicznej w Sanoku. Dla pani Czesławy na scenie zagrała grupa Tołhaje, której członkiem jest jej syn Damian. Potem odznaczono autorkę Orderem Zasłużonych dla Ziemi Sanockiej, były gratulacje, podziękowania i kwiaty. Warto przeczytać te wspomnienia, by z tych wszystkich historii, które były udziałem pani Kurasz, wyciągnąć naukę, że „dobro wraca”.

Tekst i zdjęcia: Ewa Bujalska, PWSZ Sanok