163040246 128608399269625 1538684182624576779 n

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Najlepsi studenci PWSZ w Sanoku nagrodzeni

4 listopada 2015 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku studentom Uczelni.

5

Nagrody Rektora przyznawane są studentom wyróżniającym się w swojej działalności naukowej i organizacyjnej na rzecz Uczelni. W bieżącym roku akademickim Pani Rektor doc. dr Elżbieta Cipora nagrodziła dwunastu studentów reprezentujących wszystkie kierunki studiów prowadzone przez sanocką Uczelnię. Nagrody zostały przyznane między innymi za pracę w organach Samorządu Studenckiego, organach kolegialnych Uczelni, komisjach senackich i rektorskich oraz za działalność na rzecz PWSZ (np. organizację dni otwartych, akcji rekrutacyjnej, imprez i wydarzeń kulturalnych, naukowych, sportowych, wolontariatu).

Podczas uroczystego spotkania wyróżnieni studenci odebrali listy gratulacyjne z rąk Pani Rektor oraz dyrektorów instytutów. Pani Rektor podkreśliła, że nagradzanie najaktywniejszych i najzdolniejszych studentów powinno być zachętą, ma motywować do dalszych działań na rzecz Uczelni, ale też skłaniać do samodoskonalenia i świadomego kształtowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego i społecznego.

Studentom gratulujemy i zachęcamy do dalszej nauki i pracy!

 

Galeria: Tutaj