163040246 128608399269625 1538684182624576779 n

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów targikielce2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Uczniowie Szkoły Rolniczej w Nowosielcach na Targach w Kielcach AGROTECH 2015

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów targikielce2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

KIELCE / NOWOSIELCE / Uczniowie ZSCKR w Nowosielcach i studenci PWSZ w Sanoku wraz z opiekunami w dniu 27 marca zwiedzali wystawę AGROTECH 2015. Są to Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej. Impreza zorganizowana w Kielcach po raz 21. 

targikielce2015

Wynajęta powierzchnia wystawiennicza przekroczyła po raz pierwszy 60 tysięcy metrów kwadratowych, a na liście wystawców razem z targami LAS-EXPO, znalazło się aż 700 wystawców z Polski, Niemiec, Danii, Włoch, Słowenii, Ukrainy, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Austrii, Irlandii, Finlandii i Czech. Firmy zaprezentowały setki zaawansowanych technologicznie ciągników, kombajnów i maszyn.

W dniach otwarcia wystawy targi odwiedziło ponad 61 tyś. osób.

Targi AGROTECH zwiedził również Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi - Marek Sawicki, który podczas  gali wręczył nagrody wystawcom prezentującym najlepsze produkty. Uczestniczył również w premierowym pokazie nowego ciągnika Ursus C360 pod nazwą  Powrót legendy.

Grupa 12 uczniów ZS CKR Nowosielce wraz z opiekunem była gościem na stoisku PÖTTINGERA. Została nam przybliżona historia firmy, procesy produkcji maszyn a na samych stoiskach wystawowych mogliśmy zobaczyć nowe rozwiązania techniczne stosowane w maszynach Ettingera,  jak również mieliśmy możliwość uzyskania informacji dotyczących użytkowania i eksploatacji maszyn zakupionych przez ZSCKR w Nowosielcach.

Czas szybko mija i po prawie 5-ciu godzinach zwiedzania nadszedł pora powrotu.

Był to mile i pożytecznie spędzony dzień, zarówno przez uczniów jak i opiekunów.

Czekamy na targi w 2016 roku.

 

{gallery}targikielce2015{/gallery}

 

źródło: ZSCKR w Nowosielcach