163040246 128608399269625 1538684182624576779 n

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Gminne zawody szkół podstawowych w piłce ręcznej FOTO

ZARSZYN / W dniu 22.05.2014 roku na hali sportowej w Szkole Podstawowej Zarszynie odbyły się Gminne zawody szkół podstawowych w piłce ręcznej pod patronatem Wójta Gminy Zarszyn. W rozgrywkach udział wzięło 7 szkół z terenu naszej gminy. Drużyny w 6-cio osobowych, mieszanych składach (chłopcy i dziewczynki) rywalizowały w dwóch grupach. Po zakończeniu rozgrywek w fazie grupowej do półfinału awansowały drużyny z Zarszyna, Nowosielec, Długiego i Odrzechowej. Młodzi zawodnicy reprezentujący SP Odrzechowa pokonali drużynę SP Zarszyn i stali się pierwszymi finalistami rozgrywek. W drugim półfinałowym meczu SP Długie pokonało SP Nowosielce i zostało drugim finalistą turnieju. W meczu o 3 miejsce SP Nowosielce zwyciężyła, po zaciętym meczu, SP Zarszyn po rzutach karnych 4: 2. W meczu finałowym, w którym spotkały się drużyny
z Długiego i Odrzechowej nie brakowało emocji. W regulaminowym czasie gry na tablicy widniał wynik remisowy więc o zdobyciu 1 miejsca zadecydowały rzuty karne. W ich wykonywaniu lepszą okazała się ekipa z Odrzechowej wygrywając rywalizację 3: 1 i tym samym zostając mistrzami gminy w tych rozgrywkach.

I Miejsce - SP Odrzechowa

II Miejsce - SP Długie

III Miejsce – SP Nowosielce

IV Miejsce – SP Zarszyn

Wszystkie rywalizujące drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i poczęstunek, a drużyny z miejsc 1-3 jako nagrody otrzymały piłki do gier zespołowych. Organizator zawodów- SP Zarszyn dziękuje Wójtowi Gminy Zarszyn za patronat nad zawodami, wszystkim uczestnikom rozgrywek za sportową postawę, opiekunom drużyn za ich przygotowanie oraz panu Januszowi Twardemu, głównemu sędziemu zawodów, za sędziowski trud.

IMG 1145