163040246 128608399269625 1538684182624576779 n

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Wieczornica z okazji Dnia Niepodległości w Długiem FOTO

DŁUGIE / W ubiegłym tygodniu świętowaliśmy 97. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji zarówno organizacje pozarządowe, jak i szkoły przygotowały uroczystości o charakterze patriotycznym, aby uczcić pamięć poległych walczących o naszą wolność. Również takie uroczystości miały miejsce w Długiem.

DSC 1169 Kopiowanie Kopiowanie 

Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne Kobiet Gminy Zarszyn przy współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich z Długiego, Klubem Seniora z Długiego oraz Szkołą Podstawową z Długiego zorganizowało wieczornicę poświęconą Dniu Niepodległości. Maluchy ze szkoły pod kierunkiem nauczycielek, Barbary Bieleń i Jolanty Dębskiej, przedstawiły publiczności patriotyczną inscenizację. Na scenie zaprezentował się również zespół ISKRA. Nie zabrakło też występów ,,Kwartetu Dłużańskiego” Marii Grabowskiej.

 

Wśród zaproszonych gości, których przywitała Renata Twarda, prezes Stowarzyszenia, nie zabrakło kierownika Referatu Kultury w Urzędzie Gminy Zarszyn, Bogumiły Bętkowskiej, radnego Gminy Zarszyn, Janusza Dębskiego, prezesa Ochotniczej Straży Pożarnej w Długiem, Anny Pasternak, komendanta Ochotniczej Straży Pożarnej w Długiem, Michała Twardego, przewodniczącej Kół Gospodyń Wiejskich w Gminie Zarszyn, Kazimiery Haniak oraz księdza prałata, Stanisława Orzechowskiego, który odmówił modlitwę za zmarłych poległych w walkach o ojczyznę. Spotkanie zakończyło się wspólnym śpiewaniem pieśni patriotycznych.

 

at

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież