Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Sanoccy hokeiści przegrywają z JKH GKS Jastrzębie 5:6

SANOK / Porażką Ciarko PBS Bank zakończył się niedzielny mecz hokejowy z JKH GKS Jastrzębie. Sanoccy hokeiści przegrali 5:6 (3:1, 2:0, 0:4, d. 0:0, k. 0:2).

DSC 2887 Kopiowanie

Opis spotkania

- Będziemy mieli rzuty karne.
- 65 min. - Kulas mógł przesądzić o wygranej ale huknął nad bramką.
- 64 min. - Zamieszanie pod bramką Skrabalaka, ale bez strzału.
- 63 min. - Kulas z bulika a wysoko nad siebie podbija Skrabalak.
- 61 min. - Kostecki z bliska, prosto w bramkarza.

- Będziemy mieli dogrywkę. Kibice nie mogą uwierzyć jak można stracić taką przewagę bramkową.
- 60 min. - GOL! 5-5! Lukacik bombą z niebieskiej daje wyrównanie.
- 59 min. - Danton minimalnie obok pustej bramki. 45 sekund do końca.
- 59 min. - 1:10 do końca, bramkarz JKH zjeżdża. Wznowienie w tercji Sanoka.
- 58 min. - Strzał Dantona łapie i od razu puszcza do kontry swoich zawodników Tomljenowic.
- 57 min. - Sanoczanie już tylko się bronią.
- 56 min. - Strzał Gimińskiego obok bramki.
- 55 min. - Jastrzębie poczuło krew, podanie pod bramkę, ale nie trafia w gumę Bordowski.
- 54 min. - GOL! 5-4! Kontaktowa bramka i będą emocje do końca. Łukasz Nalewajka otrzymał przed bramkę podanie od Petro i z bliska wpakował gumę do bramki.
- 53 min. - Uderzenie Laszkiewicza po wjechaniu w tercje przeciwnika odbija Skrabalak.
- 52 min. - Roberts objechał bramkę, ale jego strzał zatrzymuje Tomljenowic.
- 51 min. - GOL! 5-3! Górny lekkim strzałem trafia obok słupka bramki Skrabalaka.
- 50 min. - Strzyżowski zaatakował rywala pod ich bramką za co otrzymał 2+10.
- 49 min. - Jastrzębie ruszyło do ataku, ale tym razem Skrabalak nie dał się zaskoczyć.
- 48 min. - GOL! 5-2 z daleka spod bandy uderzył Gimiński zaskakując Skrabalaka.
- 46 min. - Biały do Ćwikły ale ten z bliska w bramkarza.
- 45 min. - Z niebieskiej Lukacik, efektownie do raka chwyta gumę Skrabalak.
- 43 min. - Strzał R. Nalewajki odbija Skrabalak.

- Koniec II tercji.
- 40 min. - Strzał Białego łapie spokojnie Tomljenowic.
- 37 min. - Strzyżowski prosto w bramkarza.
- 36 min. - Skrabalak nie daje się zaskoczyć po akcji gości.
- 35 min. - GOL! 5-1! Danton wypuścił Sliwinskiego a ten w sytuacji sam na sam wymanewrował bramkarza i strzałem po lodzie wpakował do bramki.
- 33 min. - Nalewajka szarżował na bramkę Skrabalaka ale wysoki krążek podał sobie ręką na kija lecz zabrakło miejsca pod bramką STSu.
- 32 min. - Strzał Strzyżowskiego odbija bramkarz JKH.
- 31 min. - Strzał Białego i Robertsa odbija Tomljenowic.
- 30 min. - Świerski miał doskonałą okazję, dostał podanie pod bramkę ale w ostatniej chwili krążek odbił Skrabalak.
- 29 min. - Czas dla drużny z Jastrzębia.
- 28 min. - Biały pod bramkę, odbija Tomljenowic.
- 25 min. - Rąpała mocno w bandę wbił Kulasa.
- 22 min. - GOL! 4-1! Ćwikłą do Białego a ten uderzył pod poprzeczkę bramki Tomljenowica.
- 22 min. - Naparło pod bramkę, mrozi gumę Tomljenowic.
- 21 min. - Uderzenie Górnego zatrzymuje Skrabalak.
- Za Zabolotnego wchodzi Tomljenowic.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Laszkiewicza uderzył nad bramką.
- 19 min. - GOL! 3-1! Roberts wypatrzył nadjeżdżającego pod bramką Kosteckiego, ten minął bramkarza i wpakował gumę do bramki.
- 17 min. - Danieluk uderza w bark Skrabalaka.
- 16 min. - Obstrzeliwanie bramki Skrabalaka ale cztery strzały zablokowane i obok bramki.
- 14 min. - Strzyżowski pod bramkę, ale krążek trafił w Kosteckiego.
- 12 min. - GOL! 2-1! Podanie pod bramkę i Danieluk niepilnowany pakuje gumę nad Skrabalakiem.
- 12 min. - GOL! 2-0! Kostecki w okienko! Krążek uderzony z bulika wpada po ramieniu pod poprzeczkę.
- 11 min. - GOL! 1-0! Z niebieskiej uderzył Sproule lot krążka przed bramkarzem zmienił Ćwikłą zaskakując Zabolotnego.
- 11 min. - Ćwikła od razu po wygranym buliku, po łapaczce krążek wychodzi nad bramkę.
- 9 min. - Kulas pod bramką zablokowany przez Kosteckiego.
- 8 min. - Bordowski zza bulika obok bramki.
- 7 min. - Strzyżowski uderzył z nadgarstka nad poprzeczką.
- 6 min. - Roberts z niebieskiej, odbija Zabolotny.
- 5 min. - Dużo walki przy bandach, bez groźnych sytuacji pod bramką.