Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Unia Oświęcim wygrywa w Arenie Sanok FOTO

Hokeiści TH Unii Oświęcim wygrali w Arenie Sanok 4:3 i przerwali passę zwycięstw w tym sezonie na własnym lodowisku Ciarko PBS Bank KH Sanok. Mistrzowie Polski przez większą część meczu bili głową w mur, a decydująca była 25. minuta, gdy oświęcimianie zdobyli w ciągu 77 sekund zdobyliśmy trzy bramki.

DSC 5259

Po meczu powiedzieli:

Miroslav Frycer (trener Ciarko PBS Bank): Wiedzieliśmy jak gra Unia, że gra do końca jak w ostatnim meczu. Byliśmy na to przygotowani, ale w drugiej tercji w dwóch minutach było po meczu. Tego czego nam w ostatnich tygodniach brakuje to spokój, w przewagach, w szatni, na lodzie pod bramką. Za bardzo jesteśmy zdenerwowani i chcą zawodnicy wszystko szybko robić od razu a tak nie może być. Musimy wrócić do normalnej gry tak jak graliśmy przed wyjazdem do Francji. Moja drużyna to nie Real Madryt, żeby wygrywała wszystko, są fazy takie które przychodzą i odchodzą a jestem pewny, że do Pucharu Polski drużyna wróci do swojej dyspozycji.

Josef Dobos (trener TH Unii): Jestem bardzo zadowolony z trzech punktów, tym bardziej, że mamy kilku chorych chłopaków. Przyjechaliśmy do Sanoka powalczyć minimalnie o jeden punkt, zyskaliśmy ich trzy więc jestem szczęśliwy. W drugiej tercji złamaliśmy Sanok, który później starał się odrabiać straty, miał sporo przewag i sytuacji ale dowieźliśmy zwycięstwo do końca.

Ciarko PBS Bank KH Sanok - TH Unia Oświęcim 3:4 (0:1, 3:3, 0:0)

0:1 Mateusz Bepierszcz - Marek Zukal 16:34 (5/4)
1:1 Michael Cichy - Marek Strzyżowski 22:04
1:2 Damian Piotrowicz - Maciej Szewczyk 25:15 (5/4)
1:3 Mateusz Adamus - Jan Daneček 26:16 (5/4)
1:4 Marek Modrzejewski - Kamil Kalinowski – Mateusz Bepierszcz 26:32
2:4 Lukáš Endál - David Turoň – Petr Šinágl 29:48 (5/4)
3:4 Michael Cichy - Krzysztof Zapała – Martin Richter 34:04 (5/4)

Ciarko PBS Bank: Pitton - Williams, Richter; Sinagl, Pietrus, Endal - Turon, Demkowicz; Danton, Cichy, Ćwikła - Dutka, Rąpała; Strzyżowski, Zapała, Kostecki - Radwański; Mermer, Wilusz, Biały.

TH Unia: Fikrt - Vosatko, Vizvary; Zdenek, Danecek, Piotrowicz - Ciura, Gabryś; Kasperczyk, Wojtarowicz, Kalinowski - Zukal, Szewczyk; Bepierszcz, Adamus, Modrzejewski - Fiedor.

Sędziowali: Paweł Meszyński - Wiktor Zień, Mateusz Bucki.