dufrat3

 

reklama desperado 780x120px

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Podsumowanie rundy jesiennej drużyn piłkarskich z gminy Zarszyn [Aktualizacja]

GMINA ZARSZYN / Czas na podsumowanie rundy jesiennej w Podkarpackiej Lidze Regionalnej. Drużyny piłkarskie zakończyły już swoje mecze przed zimą i teraz czeka na nich gorący okres przygotowań do rundy wiosennej. Sprawdźmy, jak sprawowały się zespoły z naszego regionu.

DSC 0620 Kopiowanie Kopiowanie 

Debiutu beniaminka LKS Zarszyn w klasie okręgowej nie można uznać za udany. Drużyna zajmuje dopiero 14 miejsce w tabeli. Łącznie zdobyła 12 punktów, wyprzedzając tylko Orła Faliszówkę i Bieszczady Ustrzyki Dolne. Do lidera "okręgówki" - Przełęcz Dukla, brakuje mu aż 24 punktów. LKS Zarszyn wygrało trzy mecze, tyle samo zremisowało. Dziewięć spotkań zarszyńska drużyna zakończyła porażką.

– Chłopcy ze wszystkimi drużynami grali po raz pierwszy – uzasadnia Dawid Gołębiowski, prezes LKS Zarszyn – Dopiero nasi zawodnicy poznają styl gry przeciwników i mam nadzieję, że te jesienne porażki ich zmobilizują do dalszej walki. Wiadomo, że zmiany są potrzebne. Nie mamy drugiego bramkarza, przydałby się również nowy napastnik. Atmosfera w drużynie mimo wszystko jest dobra i mamy nadzieję, że nasi zawodnicy, w głównej mierze chłopcy z Zarszyna i Posady Zarszyńskiej, wykrzeszą siły do wiosennego kontrataku.

Bardzo dobrze za to w klasie A radzi sobie LKS Długie. W tabeli zajmuje drugie miejsce, lecz do lidera Ekoballu Sanok brakuje mu aż dziesięciu punktów. Do dłużańskiej drużyny zbliża się za to niebezpiecznie Lotniarz Bezmiechowa, który ma tylko o dwa punkty mniej w zestawieniu. LKS Długie zwyciężyło w 10 spotkaniach, w trzech zremisowało i również w trzech przegrało.

– Drugie miejsce w tabeli po rundzie jesiennej, to dobry znak po objęciu funkcji trenera przez Macieja Bukłada - szkoleniowca z dużym doświadczeniem, który trenował m.in. ze Stalą Sanok – mówi Henryk Gotfryd, prezes LKS Długie – Na bardzo dobre rozpoczęcie sezonu złożyło się również zaangażowanie zawodników. Praktycznie na każdym treningu zjawiało się 16-18 osób, czyli prawie cały skład. Na razie piłkarze odpoczywają, treningi wznowimy w połowie stycznia. Zmian raczej nie przewidujemy.

Dobre miejsce w tabeli klasy A, bo czwarte, zajmuje również Orzeł Bażanówka, który wywalczył 27 punktów. W siedmiu meczach drużyna wygrała, sześć zremisowała i trzy przegrała.

Orion Pielnia zajmuje w klasie B, grupie: Krosno I siódme miejsce w tabeli z 18 punktami na koncie. Drużyna wygrała sześć meczy, zaś siedem przegrała. Z kolei LKS Odrzechowa również grająca w tej samej klasie po rundzie jesiennej uplasowała się pośrodku tabeli, na miejscu 9. Na 13 meczy wygrała pięć spotkań, jeden zremisowała, a siedem przegrała. Okazała się jednak lepsza od Szarotki Nowosielce, która zajmuje dopiero pozycję 12, przed Drzewiarzem Rzepedź i Florianem Rymanów Zdrój. Drużyna z Nowosielec zdobyła 14 punktów. Cztery mecze wygrała, dwa zremisowała, a siedem przegrała.

Debiutująca po kilkunastu latach w klasie C, grupie: Krosno II Jutrzenka Jaćmierz powoli wspina się po szczeblach tabeli. Po rundzie jesiennej zajmuje 5 miejsce w zestawieniu. Na dziesięć rozegranych meczy w sześciu zwyciężyła, jeden zremisowała, zaś trzy przegrała. Tym samym zdobyła 19 punktów. Do lidera Beskidu Posada Górna drużynie brakuje osiem punktów.

mf

Komentarze   

0 #2 xyz 2015-11-19 14:46
Cytuję wacek:
A gdzie Szarotka i Orion ???

w B klasie! :D :D :D :D
Cytować
0 #1 wacek 2015-11-17 20:40
A gdzie Szarotka i Orion ???
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież