dufrat3

 

reklama desperado 780x120px

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Wyniki spotkań piłkarskich w naszym regionie

REGION / Wczoraj 11 listopada 2015 roku została rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań drużyn z naszego regionu.

 DSC 2265

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 15 - 11 listopada

Cosmos

Nowotaniec

1-0

Sokół

Sokolniki (k. Stalowej Woli)

11 listopada, 11:00

   Skołoszów

5-0

Przełom

Besko

11 listopada, 14:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Sokół Nisko

15

38

12

2

1

28-14

2.

 Cosmos Nowotaniec

15

37

12

1

2

33-11

3.

 Błękitni Ropczyce

15

27

8

3

4

27-18

4.

 Wisłok Wiśniowa

15

26

8

2

5

23-22

5.

 Crasnovia Krasne

15

25

8

1

6

30-19

6.

 KS Wiązownica

15

25

8

1

6

20-17

7.

 LKS Pisarowce

15

24

7

3

5

29-23

8.

 Kolbuszowianka Kolbuszowa

15

22

7

1

7

19-20

9.

 Stal Nowa Dęba

15

21

6

3

6

20-16

10.

 Rzemieślnik Pilzno

15

20

5

5

5

24-17

11.

 LKS Skołoszów

15

17

5

2

8

20-28

12.

 Wisłoka Dębica

15

16

4

4

7

17-25

13.

 Bukowa Jastkowice

15

16

4

4

7

17-24

14.

 Jedność Niechobrz

15

12

3

3

9

14-25

15.

 Przełom Besko

15

11

3

2

10

18-31

16.

 Sokół Sokolniki (k. Stalowej Woli)

15

3

0

3

12

11-40

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 15 – 11 listopada

Górnik

Strachocina

2-2

Czarni 1910

Jasło

11 listopada, 13:00

  1.                        

Ustrzyki Dolne

2-4

Szarotka

Uherce

11 listopada, 13:00

Przełęcz

Dukla

2-0

Grabowianka

Grabówka

11 listopada, 13:00

Orzeł

Bieździedza

4-0

LKS Zarszyn

11 listopada, 13:00

Orzeł

Faliszówka

0-3

Gaudium

Łężyny

11 listopada, 13:00

Partyzant

Targowiska

2-0

Iskra

Przysietnica

11 listopada, 13:00

LKS Skołyszyn

5-1

Markiewicza

Krosno

11 listopada, 13:00

Kotwica

Korczyna

5-1

Iwonka

Iwonicz

11 listopada, 13:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Przełęcz Dukla

15

37

12

1

2

35-11

2.

 Czarni 1910 Jasło

15

35

10

5

0

39-16

3.

 Kotwica Korczyna

15

30

8

6

1

26-12

4.

 LKS Skołyszyn

15

27

7

6

2

27-19

5.

 Iwonka Iwonicz

15

27

8

3

4

38-27

6.

 Partyzant Targowiska

15

26

7

5

3

26-12

7.

 Markiewicza Krosno

15

23

7

2

6

21-31

8.

 Iskra Przysietnica

15

20

5

5

5

23-23

9.

 Gaudium Łężyny

15

19

5

4

6

27-26

10.

 Grabowianka Grabówka

15

19

5

4

6

23-24

11.

 Szarotka Uherce

15

19

5

4

6

21-22

12.

 Orzeł Bieździedza

15

16

5

1

9

23-27

13.

 Górnik Strachocina

15

14

4

2

9

22-34

14.

 LKS Zarszyn

15

12

3

3

9

24-32

15.

 Orzeł Faliszówka

15

6

1

3

11

21-49

16.

 Bieszczady Ustrzyki Dolne

15

2

0

2

13

9-40

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 16 - 11 listopada

Pauza: Cisy Jabłonica Polska.

    

Leśnik

Baligród

1-3

Błękitni

Jasienica Rosielna

11 listopada, 12:00

Sanovia

Lesko

3-0

Bukowianka

Bukowsko

11 listopada, 12:00

Ekoball

Sanok

8-0

LKS Izdebki

11 listopada, 12:00

Lotniarz

Bezmiechowa

3-2

LKS Haczów

11 listopada, 12:00

Brzozovia

Brzozów

0-5

Orzeł

Bażanówka

11 listopada, 12:00

Victoria

Pakoszówka

4-0

Płomień

Zmiennica

11 listopada, 12:00

Wisłok

Sieniawa

0-3

LKS Długie

11 listopada, 12:00

Iskra

Iskrzynia

4-0

Wisłok

Krościenko Wyżne

11 listopada, 12:00

 

RAZEM

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Ekoball Sanok

15

40

13

1

1

55-11

2.

 LKS Długie

15

30

9

3

3

27-17

3.

 Lotniarz Bezmiechowa

15

28

9

1

5

37-24

4.

 Iskra Iskrzynia

15

27

8

3

4

39-23

5.

 Victoria Pakoszówka

15

26

8

2

5

33-25

6.

 Orzeł Bażanówka

15

24

6

6

3

31-27

7.

 Sanovia Lesko

15

23

7

2

6

24-25

8.

 Bukowianka Bukowsko

15

23

7

2

6

28-32

9.

 Leśnik Baligród

15

22

7

1

7

31-39

10.

 Cisy Jabłonica Polska

15

21

7

0

8

28-26

11.

 Błękitni Jasienica Rosielna

15

17

5

2

8

21-30

12.

 Wisłok Sieniawa

15

16

5

1

9

29-38

13.

 Brzozovia Brzozów

15

16

5

1

9

23-34

14.

 Płomień Zmiennica

15

14

4

2

9

27-36

15.

 LKS Haczów

15

14

3

5

7

20-26

16.

 LKS Izdebki

15

13

3

4

8

19-40

17.

 Wisłok Krościenko Wyżne

16

10

2

4

10

24-43

Źródło: 90minut.pl

Redakcja

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież