dufrat3

 

reklama desperado 780x120px

Partnerzy

podkarpacie
ustrzyki
besko
ebukowsko-jpg
izagorz-jpg
etyrawa-jpg
ekomancza-jpg
lesko
zarszyn
brzozow
wbieszczadach.net
wsanok
 

Zostań

Zostań fotoreporterem ezarszyn.pl Byłeś świadkiem zdarzenia? Masz zdjęcia, nakręciłeś film bądź napisałeś ciekawy artykuł i chcesz go opublikować? Bądź pierwszy i napisz do nas!
Kontakt z redakcją:

E-mail: redakcja@ezarszyn.pl

Tel. 502 920 384
Tel. 782 795 602
 

Pod patronatem

LOGO ORKIESTRY

logo posada

Reklama

Zapowiedź następnej kolejki na boiskach piłkarskich w naszym regionie

Już 26 i 27 września 2015 roku zostanie rozegrana kolejna kolejka na boiskach piłkarskich. Poniżej prezentujemy terminarz spotkań drużyn z naszego regionu.

piłka

IV liga 2015/2016, grupa: podkarpacka

Kolejka 9 - 26-27 września 

Przełom Besko

-

Jedność Niechobrz

27 września, 15:00

Cosmos Nowotaniec

-

Wisłoka Dębica

26 września, 10:00

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: Krosno

Kolejka 8 - 26-27 września 

Czarni 1910 Jasło

-

Orzeł Faliszówka

26 września, 16:00

Partyzant Targowiska

-

Orzeł Bieździedza

27 września, 15:00

LKS Skołyszyn

-

Przełęcz Dukla

27 września, 15:00

Kotwica Korczyna

-

Bieszczady Ustrzyki Dolne

27 września, 15:00

Iwonka Iwonicz

-

Górnik Strachocina

27 września, 15:30

Markiewicza Krosno

-

Szarotka Uherce

27 września, 15:30

Iskra Przysietnica

-

Grabowianka Grabówka

27 września, 15:30

Gaudium Łężyny

-

LKS Zarszyn

27 września, 15:30

Klasa A 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 9 - 27 września 

Pauza: Ekoball Sanok.

    

Victoria Pakoszówka

-

Leśnik Baligród

27 września, 12:00

Wisłok Sieniawa

-

Brzozovia Brzozów

27 września, 15:00

Iskra Iskrzynia

-

Lotniarz Bezmiechowa

27 września, 15:00

Cisy Jabłonica Polska

-

Sanovia Lesko

27 września, 11:00

Wisłok Krościenko Wyżne

-

Błękitni Jasienica Rosielna

27 września, 15:30

LKS Długie

-

Bukowianka Bukowsko

27 września, 15:30

Płomień Zmiennica

-

LKS Izdebki

27 września, 15:00

Orzeł Bażanówka

-

LKS Haczów

27 września, 15:30

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 8 - 26-27 września 

LKS Płowce/Stróże Małe

-

Remix Niebieszczany

27 września, 13:00

Pionier Średnia Wieś

-

LKS Odrzechowa

27 września, 15:30

LKS Tarnawa

-

Orion Pielnia

27 września, 12:00

Drzewiarz Rzepedź

-

Florian Rymanów Zdrój

27 września, 12:00

Juventus Poraż

-

Orkan Markowce

27 września, 14:00

Nelson Polańczyk

-

Szarotka Nowosielce

27 września, 15:30

Jawornik Czarna

-

LKS Olszanica

27 września, 12:00

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 8 - 26-27 września

JKS Jasionów

-

LKS Kombornia

27 września, 15:30

LKS Głowienka

-

LKS Lubatówka

27 września, 15:00

Jasiołka Jaśliska

-

Victoria Dobieszyn

27 września, 12:00

LKS Lubatowa

-

Guzikówka Krosno

27 września, 15:30

LKS Wesoła

-

LKS Trześniów

27 września, 12:00

Huragan Jasionka

-

San Nozdrzec

27 września, 15:30

Błękitni Żeglce

-

Jasiołka Świerzowa

27 września, 12:00

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno I

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: Otryt Lutowiska.

    

LKS Czaszyn

-

Osława Zagórz

27 września, 12:00

Bieszczady Jankowce

-

LKS Górzanka

27 września, 15:30

Zalew Myczkowce

-

LKS Tyrawa Wołoska

27 września, 12:00

LKS II Pisarowce

-

Krokus Ropienka

27 września, 15:00

Pogórze Srogów Górny

-

ULKS Czerteż

27 września, 16:30

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II

Kolejka 7 - 27 września

Pauza: LKS Górki.

    

Victoria Niebocko

-

LKS Golcowa

27 września, 12:00

LKS Głębokie

-

Jutrzenka Jaćmierz

27 września, 15:30

Zryw Dydnia

-

LKS Hłudno

27 września, 12:00

Sokół Domaradz

-

Górnik Grabownica Starzeńska

27 września, 11:00

Orły Jabłonka

-

Beskid Posada Górna

27 września, 15:00

 

Źródło: 90 minut

Redakcja

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież